FORGOT YOUR DETAILS?

Zadzwoń

602 440 019

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron www to działania marketingowe w wyszukiwarce Google. Ich celem jest sprawienie, aby Twoja strona www pojawiała się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania na wskazane hasło.

Pozycjonowanie stron www na przykładzie:

Zbyszek prowadzi warsztat samochodowy w Bochni. Jego głównymi klientami są mieszkańcy Bochni oraz okolic. Wszyscy dziś szukamy informacji w Interencie, a w dodatku ponad 97% z nas korzysta w tym celu z Google. Dlatego Zbyszek postanowił pozycjonować swoją stronę w Google. Chciałby, żeby jego strona www pojawiała się na pierwszym miejscu wyników wyszukiwania na hasło "mechanik Bochnia", a także na "warsztat samochodowy w Bochni".

Zadaniem OnlineGroup jest tak przygotować stronę Zbyszka i przeprowadzić działania w Internecie, aby spełnić jego oczekiwania. Po około 3 miesiącach Zbyszek będzie mógł zobaczyć rezultaty naszej pracy, a jego klienci łatwiej trafią do jego warsztatu.

Zastanawiasz się dlaczego pozycjonowanie to tak długo trwa?

Ponieważ pozycjonowanie metodą naturalną przez nas stosowaną. Wymaga budowy odpowiedniego zaplecza oraz napisania i opublikowania licznych tekstów na temat działalności Zbyszka. Taki sposób ma podstawową zaletę: pozycjonowania daje trwalsze efekty.

Jeśli jednak szukasz szybszego rozwiązania, sprawdź, czym jest Google AdWords.

Pozycjonowanie stron to sposób na dotarcie do klientów, którzy szukają Twoich usług lub produktów w wyszukiwarce. Możesz porozmawiać z nami o cenach i terminach realizacji usługi.

Potrzebujesz pozycjonowania swojej strony?
Zadzwoń do nas!

Chcesz wiedzieć więcej? Interesują Cię nasze usługi?

Poznaj naszą ofertę! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

TOP