FORGOT YOUR DETAILS?

Tworzenie stron internetowych

Żyjemy w takich czasach, gdzie każdego dnia miliony osób na całym świecie korzysta z internetu. Dlatego tak ważne jest, aby Twoja firma zaistniała na stronie www, co pozwoli Ci zaistnieć we współczesnym świecie. To właśnie internet w ogromnej mierze jest głównym źródłem informacji dla Twoich potencjalnych klientów. To za pośrednictwem internetu dokonuje się z roku na rok ogromna liczba transakcji. Z roku na rok rośnie również liczba internautów, którzy poszukują w sieci danych produktów/usług.

Strona www - wizytówka twojej firmy w internecie

Strona www przejrzysta i zrozumiała będzie przyciągać potencjalnych klientów. Wychodząc na wprost Państwa oczekiwaniom, nasz zespół projektantów i grafików tworzy stronę internetową, która jest atrakcyjna wizualnie, funkcjonalna, prosta w obsłudze, a przy tym nowoczesna. Strona www powinna zawierać takie informacje jak: informacje o firmie, informacje o jej produktach, usługach, dane kontaktowe, ewentualnie formularz kontaktowy, cennik. Strona powinna dobrze odzwierciedlać ofertę danej firmy, użytkownik powinien czuć łatwość w poruszaniu się po witrynie, a grafika powinna przyciągać i zachęcać do pozostania na stronie.

Strona www firmy to doskonały sposób na to, aby mogli Państwo budować wśród internautów nie tylko zaufanie do firmy, ale również jej pozytywnego wizerunku. Dobrze wykonana strona www będzie atutem dla Państwa przedsiębiorstwa. Strony www tworzone są przez nasz zespół w oparciu o obowiązujące standardy sieciowe. Poprzez korzystanie z najnowszych rozwiązań technologicznych, tworzone przez nas strony są doskonale zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki internetowej.

Tworzenie stron internetowych możemy podzielić na kilka etapów:

  • Analizujemy Państwa potrzeby – wygląd graficzny, słowa kluczowe, informacje , które ma prezentować strona, ilość wersji językowych itp.;
  • Ustalamy warunki realizacji tworzenia strony www – projekt graficzny, kalkulacja kosztów, podpisanie umowy;
  • Przystępujemy do programowania – czyli tworzenie kodu poszczególnych stron, którego bazę stanowią przekazane przez Państwa materiały i zaakceptowany projekt graficzny;
  • Rejestracja w katalogach i wyszukiwarkach – na Państwa życzenie, możemy dokonać rejestracji w danych katalogach i wyszukiwarkach. W tym wypadku powinni Państwo określić: tytuł, opis strony, słowa kluczowe oraz kategorie w jakich chcieliby Państwo widzieć swoją witrynę.

Pamiętaj, że to właśnie przez internet potencjalny klient szuka najkorzystniejszej oferty produktu/usługi

Chcesz wiedzieć więcej? Interesują Cię nasze usługi?

Poznaj naszą ofertę! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

TOP