Śledź nas na:

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds Google Ads

Miejsce pracy: Kraków

OPIS STANOWISKA:

  • Planowanie, ustawianie, optymalizacja i prowadzenie kampanii PPC w Google Ads (Search, GDN, GSP, PLA,Youtube)
  • Analizowanie osiąganych efektów, współtworzenie strategii kampanii SEM i optymalizowanie prowadzonych działań pod kątem osiągnięcia zakładanych KPI
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności związanych z Google Ads, testowanie kampanii irekomendowanie odpowiedniego kierunku rozwoju
  • Nadzór nad kosztami,raportowaniem oraz estymowaniem potencjałów prowadzonych kampanii

WYMAGANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie na samodzielnym stanowisku w prowadzeniu i optymalizowaniu kampanii w Google Ads (warunek konieczny)
  • Biegłą znajomość Google Ads
  • Analityczne spojrzenie i dobra znajomość Google Analytics
  • Nastawienie na cel i inicjatywa w działaniu
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzoną pracę

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczeni
  • Samodzielne stanowisko pracy w stabilnej firmie, posiadającej wieloletnie doświadczenie
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz kreatywnych rozwiązań
  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@onlinegroup.pl