Nasze produkty oraz usługi dostępne
specjalnie dla Ciebie

Google Ads (dawniej Google AdWords) to cały system reklamowy Google. Działa nieprzerwanie od 2000 roku i daje coraz więcej możliwości do przeprowadzania dedykowanych kampanii reklamowych dopasowanych do potrzeb Klienta. Nowoczesny marketing opiera się w dużej mierze właśnie o wybrane elementy z programu Google Ads ( Google Adwords).

Dlaczego Google Ads (AdWords)?

Możemy dowolnie konfigurować kampanie, dobierać  cele, zasięgi – dopasowywać parametry do potrzeb i możliwości Klienta.

Płatność za reklamy Google Ads (Google AdWords) jest zawsze uzależniona od wyników. Nie ma określonych minimalnych budżetów reklamowych – dlatego też jest to reklama w zasadzie dla każdej firmy potrzebującej wsparcia w Internecie  (Czyli dla każdej firmy J ).

Wyniki kampanii są bardzo wymierne . Dysponujemy narzędziami do analizy i optymalizacji kampanii. Klient zawsze wie jakie korzyści osiągnął, ilu nowy klientów zyskał, ilu do niego powróciło.  Widać doskonale czy kampania jest dobrze targetowana, czy dociera do dobrej grupy docelowej, w odpowiednim czasie i miejscu.  Które słowa kluczowe działają najlepiej. Możemy śledzić wiele skomplikowanych parametrów.

Popularność – Google jest najpopularniejszą wyszukiwarką na świecie. Korzysta z niej 42% całej populacji Ziemi!  Z serwisu Youtube korzysta 1,9 miliarda osób.

Precyzyjne projektowanie kampanii  Google Ads jest możliwe ze względu na wiele parametrów. Zakładając określone cele możemy wybrać odpowiedni dla Klienta typ kampanii. I kierować tą kampanię do określonej grupy osób. Google dają nam możliwość wyboru kierowania reklam poprzez:

– Wybór odpowiedniego odbiorcy (dane demograficzne, zainteresowania, zamiary, upodobania, zachowania w sieci)

– Wybór ze względu na treść strony (tematyka, miejsce docelowe, słowa kluczowe)

– Wybór ze względu na urządzenia (komputery, urządzenia mobilne, tablety, telewizory, urządzenia z odpowiednim systemem – IOS, Android)

Wszystkie kampanie Google Ads ( Google Adwords) mają na celu podniesienie sprzedaży, podniesienie świadomości marki czy produktu.  Wspólnie z Klientem wybieramy te narzędzia, które będą najlepiej służyły interesom  Klienta. Które pozwolą na najkorzystniejsze zaprezentowanie Jego Firmy, produktów lub usług. Każda kampania Google  jest na bieżąco obserwowana, analizowana i  optymalizowana, tak, aby przyniosła Klientowi jak najwięcej korzyści. Mierzymy konwersje, podnosimy zasięgi, tniemy koszty.

 

Typy reklamy Google AdWords (AdWords)

Elementami tworzonych przez nas dedykowanych  kampanii Google –  narzędziami GoogleAds  (Google Adwords) są:

Posiadamy status Google Partner

Nasza agencja może się pochwalić certyfikatem Google Partners. Dzięki temu usługi dla naszych Klientów świadczą prawdziwi specjaliści.

Terenem działania obejmujemy  oczywiście nie tylko Kraków.  Internet umożliwia nam obsłużenie Klientów z całego świata. Prowadzimy kampanie dla Klietów z USA, Wielkiej Brytanii czy Niemiec. Dlatego bardzo ważnym elementem współpracy pomiędzy naszą agencją posiadającą status Google Partner a naszymi Klientami – jest wypełnienie Briefa.  Jest to dokument, w którym zawarte są szczegółowe informacje dotyczące promowanej  firmy:  założeń do ustawień kampanii Google Ads (Google Adwords) grupy docelowej, zasięgu reklam, oraz celów.

Jednakże Kraków i okolice to miejsca, skąd pochodzi większość naszych Klientów. To dlatego, że bezpośredni kontakt z naszymi Klientami jest nie do przecenienia . W trakcie rozmowy często dowiadujemy się o kluczowych sprawach. Cenimy  bardzo  rozmowy z Wami!

laptop-google-partner

Porozmawiajmy o rozwiązaniu dla Ciebie.

Reklama w internecie Kraków – nasze doświadczenie

ikona-adwords
300
Kampanii AdWords
ikona-klienci
500
Klientów
ikona-slowa
500
Słów w top 5
ikona
1000
Opublikowanych
artykułów

Firmy, które nam zaufały.

Opinie klientów.

Nasz zaufany parter biznesowy w zakresie SEO (pozycjonowania stron www) oraz kampanii AdWords (linki sponsorowane, remarketing). Pomocna firma, która nie tylko wykona dobrze usługę, ale również doradzi i pomoże w optymalizacji kampanii reklamowych. Świetna relacja biznesowa oparta na partnerstwie i uczciwości. Ceny przyjazne i dostosowane do potrzeb klienta.

Marta Zięba

Gigantyczna wiedza i mega doświadczenie. Zdecydowanie mogę polecić korzystanie z usług Online Group. Ja przychodzę na stałe :)

Krzysztof Rokoszak

Od ponad 4 lat współpracujemy z firmą Online Group i dzięki jej pracy jesteśmy widoczni w internecie :) dzięki usłudze pozycjonowania od wielu lat nasza firma zajmuje najwyższe lub wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych. Polecam rzetelność, solidność a przede wszystkim rezultaty pracy firmy Online-Group !!

Krzysztof Zając

Pozycjonowanie i reklama w internecie na najwyższym poziomie. Dzięki działaniom firmy Online Group, mamy kilka zapytań ofertowych tygodniowo więcej.

Maciej Cekiera

Agencja Reklamowa Online Group wypozycjonowała stronę mojej firmy bardzo wysoko. Współpraca z nimi zawsze odbywa się w przyjaznej atmosferze, a czas realizacji zadań jest ekspresowy. Serdecznie polecam!

Sylwia Mostowy

Firma Online Group Janusz Wala jest naszym partnerem w usługach marketingowych w zakresie tworzenia kreacji Uczelni w Internecie. Z pełnym zaufaniem rekomendujemy ta firmę, jako fachową i zaangażowaną w swoich działaniach.

Kanclerz Barbara Piwowarska

To prawdziwi profesjonaliści w swojej branży. Od kilku lat powierzamy im nasz wizerunek w Internecie, gdyż spośród wielu firm funkcjonujących na rynku wyróżniają się fachowym doradztwem, szybkością reakcji na nasze potrzeby oraz dużą elastycznością współpracy

Ahmed Mafid

Z pełnym zaufaniem powierzylismy dbałość o nasz wizerunek internetowy firmie OnlineGroup i nigdy się nie zawiedliśmy, dlatego też chętnie rekomendujemy ich innym zainteresowanym.

Ewa Lutomska

Polecam współpracę z Online Group wszystkim, którym zależy na osiągnięciu ponadprzeciętnych wyników w rozsądnej cenie i krótkim czasie

Zbigniew Galon

Z Panem Januszem Walą współpracujemy od Stycznia 2012 r w zakresie reklamy internetowej czyli prowadzenia kampanii linków sponsorowanych, obsługi google maps oraz remarketingu i doradztwa w zakresie reklamy internetowej. Pan Janusz jest osobą otwartą na sugestie, zawsze można liczyć również na fachowe doradztwo dotyczące strategii reklamowej.

Leszek Latawiec

Wizerunek w Internecie jest dla nas bardzo istotny, dlatego cieszymy się, że jego kreowanie spoczywa w rękach fachowców. Na każdym etapie współpracy możemy liczyć na fachowe porady oraz profesjonalne podejście do naszych celów marketingowych. Doceniamy także dobry kontakt z pracownikami firmy oraz ich zawsze szybka reakcję na proponowane zmiany.

Maciej Ornatowski