Każda branża rządzi się swoimi prawami i wymaga przygotowania rzetelnego, ale przede wszystkim indywidualnego planu marketingowego. Bez uwzględnienia specyfiki danej branży niemożliwe będzie osiągnięcie pełnych efektów prowadzonych kampanii.

W przypadku różnych branż zalecane może być wykorzystanie określonych narzędzi marketingu internetowego czy konkretnych kanałów promocyjnych. Bardzo ważnym działaniem jest scharakteryzowanie grupy docelowej, do której kierowana będzie reklama. Są to potencjalni klienci, mogący zainteresować się Twoimi produktami bądź usługami.

Poszerz grono klientów, zbuduj z nami stabilną pozycję na rynku, stwórz zaangażowaną społeczność wokół Twojej marki.

 

Największe znaczenie dla marketingu internetowego ma wykonywanie kolejno zaplanowanych działań, w sposób przemyślany i uporządkowany. Brak jest miejsca dla nieregularnych, sporadycznych aktywności, wykonywanych od czasu do czasu. Zbudowanie wizerunku marki wymaga zaangażowania.

Razem z nami osiągniesz zamierzony cel prowadzonych działań marketingowych – zwiększysz sprzedaż produktów bądź usług!

 

Chcesz, aby Twoja strona internetowa posiadała wysoką pozycję w wynikach Google? Zdecyduj się na pozycjonowanie oraz płatne reklamy Google Ads. Pamiętaj, że użytkownicy Internetu bardzo często ograniczają zakres wyszukiwań do zapoznania się wyłącznie z pierwszą stroną wyników. Jeśli Twoja firma znajduje się w dalszej części wyszukiwań, niewielu internautów do niej dociera.

Zbuduj zaangażowaną społeczność wokół Twojej marki dzięki mediom społecznościowym. Skontaktuj się z nami i dowiedz, jakie korzyści możesz zyskać dzięki naszym działaniom marketingowym.

Porozmawiajmy o rozwiązaniu dla Ciebie.

Reklama w internecie Kraków – nasze doświadczenie

ikona-adwords
300
Kampanii AdWords
ikona-klienci
500
Klientów
ikona-slowa
500
Słów w top 5
ikona
1000
Opublikowanych
artykułów

Firmy, które nam zaufały.

Opinie klientów.

Nasz zaufany parter biznesowy w zakresie SEO (pozycjonowania stron www) oraz kampanii AdWords (linki sponsorowane, remarketing). Pomocna firma, która nie tylko wykona dobrze usługę, ale również doradzi i pomoże w optymalizacji kampanii reklamowych. Świetna relacja biznesowa oparta na partnerstwie i uczciwości. Ceny przyjazne i dostosowane do potrzeb klienta.

Marta Zięba

Gigantyczna wiedza i mega doświadczenie. Zdecydowanie mogę polecić korzystanie z usług Online Group. Ja przychodzę na stałe :)

Krzysztof Rokoszak

Od ponad 4 lat współpracujemy z firmą Online Group i dzięki jej pracy jesteśmy widoczni w internecie :) dzięki usłudze pozycjonowania od wielu lat nasza firma zajmuje najwyższe lub wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych. Polecam rzetelność, solidność a przede wszystkim rezultaty pracy firmy Online-Group !!

Krzysztof Zając

Pozycjonowanie i reklama w internecie na najwyższym poziomie. Dzięki działaniom firmy Online Group, mamy kilka zapytań ofertowych tygodniowo więcej.

Maciej Cekiera

Agencja Reklamowa Online Group wypozycjonowała stronę mojej firmy bardzo wysoko. Współpraca z nimi zawsze odbywa się w przyjaznej atmosferze, a czas realizacji zadań jest ekspresowy. Serdecznie polecam!

Sylwia Mostowy

Firma Online Group Janusz Wala jest naszym partnerem w usługach marketingowych w zakresie tworzenia kreacji Uczelni w Internecie. Z pełnym zaufaniem rekomendujemy ta firmę, jako fachową i zaangażowaną w swoich działaniach.

Kanclerz Barbara Piwowarska

To prawdziwi profesjonaliści w swojej branży. Od kilku lat powierzamy im nasz wizerunek w Internecie, gdyż spośród wielu firm funkcjonujących na rynku wyróżniają się fachowym doradztwem, szybkością reakcji na nasze potrzeby oraz dużą elastycznością współpracy

Ahmed Mafid

Z pełnym zaufaniem powierzylismy dbałość o nasz wizerunek internetowy firmie OnlineGroup i nigdy się nie zawiedliśmy, dlatego też chętnie rekomendujemy ich innym zainteresowanym.

Ewa Lutomska

Polecam współpracę z Online Group wszystkim, którym zależy na osiągnięciu ponadprzeciętnych wyników w rozsądnej cenie i krótkim czasie

Zbigniew Galon

Z Panem Januszem Walą współpracujemy od Stycznia 2012 r w zakresie reklamy internetowej czyli prowadzenia kampanii linków sponsorowanych, obsługi google maps oraz remarketingu i doradztwa w zakresie reklamy internetowej. Pan Janusz jest osobą otwartą na sugestie, zawsze można liczyć również na fachowe doradztwo dotyczące strategii reklamowej.

Leszek Latawiec

Wizerunek w Internecie jest dla nas bardzo istotny, dlatego cieszymy się, że jego kreowanie spoczywa w rękach fachowców. Na każdym etapie współpracy możemy liczyć na fachowe porady oraz profesjonalne podejście do naszych celów marketingowych. Doceniamy także dobry kontakt z pracownikami firmy oraz ich zawsze szybka reakcję na proponowane zmiany.

Maciej Ornatowski