Wizerunek w sieci i reklama placówek oświatowych – uczelni wyższych, szkół, przedszkoli, żłobków

Prowadzisz nabór, walczysz o każdego studenta czy ucznia z konkurencją?
Osoby, do których chcesz dotrzeć ogromną część czasu spędzają w sieci. Pozwolimy Ci ich stamtąd wyłowić!

 

REKLAMA NA ETAPIE REKRUTACJI

W obecnych czasach trwa walka pomiędzy placówkami edukacyjnymi o każdego studenta, ucznia a często nawet o przedszkolaka.
Każda szkoła chciałaby dotrzeć ze swoją ofertą edukacyjną do potencjalnego kandydata. Zainteresować go proponowanymi kierunkami studiów, pokazać możliwości związane z podjęciem nauki , zaprosić go do wzięcia udziału w rekrutacji.
Dzieje się tak zarówno na poziomie szkolnictwa wyższego, na etapie walki o studentów studiów dziennych , zaocznych podyplomowych, ale również w czasie składania dokumentów do liceów, szkół podstawowych, a nawet przedszkoli i żłobków.

Reklama w Internecie – pozwala zaprezentować szkołę i jej ofertę wybranej grupie docelowej. Docieramy bądź do kandydatów na studia licencjackie, magisterskie, doktoranckie jak i do przyszłych uczniów liceów, techników. Możemy również trafić z przekazem do rodziców najmłodszych pociech z ofertą przedszkoli i żłobków.
Docieramy do kandydatów na różne sposoby. Wybieramy bardzo mocno obszar na jakim oferta szkoły ma się pojawić. W zależności od tego, czy szkoła prowadzi nabór w całym kraju, czy działa lokalnie. Przekaz szkoły dociera do wybranej grupy docelowej. Może to być reklama docierająca do osób, które aktywnie szukają kierunków kształcenia dla siebie, lub do osób, które jeszcze nie zaczęły szukać.

 

UTRZYMANIE KONTAKTU

Pozyskanie uczniów czy studentów to jedno. Natomiast niemniej ważne jest późniejsze utrzymanie kontaktu z całą szkolną społecznością. Możemy podtrzymywać więź, komunikować się poprzez stałą aktywność placówek edukacyjnych w socialmediach. Facebook , Instagram – to tu możemy budować pozytywny wizerunek placówki i komunikować się z całą społecznością szkoły. To właśnie w socialmediach najwięcej czasu spędzają uczniowie, studenci jak i przyszli kandydaci do szkół. Tu można kształtować, przekazywać pozytywny wizerunek placówki, można też utrzymywać stały kontakt z uczniami poprzez promocję wydarzeń, publikowanie ogłoszeń, pokazywanie elementów z życia społeczności informowanie o projektach czy możliwościach.
Wizerunek wydziału czy szkoły średniej w Internecie – może wpłynąć pozytywnie lub negatywnie na ilość kandydatów w czasie rekrutacji.
Na LinkedIn – możemy poszukiwać kandydatów na studia podyplomowe, doktoranckie.

 

WIDOCZNOŚĆ W INTERNECIE

Ważne jest, aby szkoła była widoczna w Internecie nie tylko przez okres rekrutacji, ale by utrzymywać widoczność na stałe. Dlatego ważne jest pozycjonowanie strony internetowej danej placówki. Ważne, aby na stałe szkoła pojawiała się w wyszukiwarce po wpisaniu nie tylko nazwy szkoły – ale głównie – kierunków proponowanych studiów, wydziałów.

Widoczność placówki oświatowej w Internecie bezpośrednio przekłada się na ilość kandydatów i nowoczesny wizerunek uczelni, szkoły, przedszkola czy żłobka.

Porozmawiajmy o rozwiązaniu dla Ciebie.

Reklama w internecie Kraków – nasze doświadczenie

ikona-adwords
300
Kampanii AdWords
ikona-klienci
500
Klientów
ikona-slowa
500
Słów w top 5
ikona
1000
Opublikowanych
artykułów

Firmy, które nam zaufały.

Opinie klientów.

Nasz zaufany parter biznesowy w zakresie SEO (pozycjonowania stron www) oraz kampanii AdWords (linki sponsorowane, remarketing). Pomocna firma, która nie tylko wykona dobrze usługę, ale również doradzi i pomoże w optymalizacji kampanii reklamowych. Świetna relacja biznesowa oparta na partnerstwie i uczciwości. Ceny przyjazne i dostosowane do potrzeb klienta.

Marta Zięba

Gigantyczna wiedza i mega doświadczenie. Zdecydowanie mogę polecić korzystanie z usług Online Group. Ja przychodzę na stałe :)

Krzysztof Rokoszak

Od ponad 4 lat współpracujemy z firmą Online Group i dzięki jej pracy jesteśmy widoczni w internecie :) dzięki usłudze pozycjonowania od wielu lat nasza firma zajmuje najwyższe lub wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych. Polecam rzetelność, solidność a przede wszystkim rezultaty pracy firmy Online-Group !!

Krzysztof Zając

Pozycjonowanie i reklama w internecie na najwyższym poziomie. Dzięki działaniom firmy Online Group, mamy kilka zapytań ofertowych tygodniowo więcej.

Maciej Cekiera

Agencja Reklamowa Online Group wypozycjonowała stronę mojej firmy bardzo wysoko. Współpraca z nimi zawsze odbywa się w przyjaznej atmosferze, a czas realizacji zadań jest ekspresowy. Serdecznie polecam!

Sylwia Mostowy

Firma Online Group Janusz Wala jest naszym partnerem w usługach marketingowych w zakresie tworzenia kreacji Uczelni w Internecie. Z pełnym zaufaniem rekomendujemy ta firmę, jako fachową i zaangażowaną w swoich działaniach.

Kanclerz Barbara Piwowarska

To prawdziwi profesjonaliści w swojej branży. Od kilku lat powierzamy im nasz wizerunek w Internecie, gdyż spośród wielu firm funkcjonujących na rynku wyróżniają się fachowym doradztwem, szybkością reakcji na nasze potrzeby oraz dużą elastycznością współpracy

Ahmed Mafid

Z pełnym zaufaniem powierzylismy dbałość o nasz wizerunek internetowy firmie OnlineGroup i nigdy się nie zawiedliśmy, dlatego też chętnie rekomendujemy ich innym zainteresowanym.

Ewa Lutomska

Polecam współpracę z Online Group wszystkim, którym zależy na osiągnięciu ponadprzeciętnych wyników w rozsądnej cenie i krótkim czasie

Zbigniew Galon

Z Panem Januszem Walą współpracujemy od Stycznia 2012 r w zakresie reklamy internetowej czyli prowadzenia kampanii linków sponsorowanych, obsługi google maps oraz remarketingu i doradztwa w zakresie reklamy internetowej. Pan Janusz jest osobą otwartą na sugestie, zawsze można liczyć również na fachowe doradztwo dotyczące strategii reklamowej.

Leszek Latawiec

Wizerunek w Internecie jest dla nas bardzo istotny, dlatego cieszymy się, że jego kreowanie spoczywa w rękach fachowców. Na każdym etapie współpracy możemy liczyć na fachowe porady oraz profesjonalne podejście do naszych celów marketingowych. Doceniamy także dobry kontakt z pracownikami firmy oraz ich zawsze szybka reakcję na proponowane zmiany.

Maciej Ornatowski