Dołącz do nas

Asystentka w dziale Marketingu bezpośredniego Copy

LOKALIZACJA: Kraków

Opis stanowiska:

Sed nec aliquam ligula. Nullam lobortis metus eget est elementum, id rhoncus lorem interdum. Sed eu placerat tortor. Fusce eleifend sagittis faucibus. Donec ultricies purus eget massa rhoncus placerat. Donec a tempus urna. Vestibulum lacinia velit ut metus placerat suscipit. Integer laoreet orci in ipsum mollis, quis viverra eros vestibulum. In hac habitasse platea dictumst. Vivamus blandit dui id nisl mollis, ac molestie velit commodo. Phasellus consequat orci eget lacus accumsan, sit amet tincidunt augue tincidunt. Ut sed odio vel turpis fermentum commodo. Phasellus velit sem, pulvinar quis sodales sit amet, posuere nec libero.

Wymagania:

  • Analizowanie osiąganych efektów, współtworzenie strategii kampanii SEM i optymalizowanie prowadzonych działań pod kątem osiągnięcia zakładanych KPI
  • Nastawienie na cel i inicjatywa w działaniu
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzoną pracę.