Czy Twoja Firma posiada już swój wpis w Google Moja Firma? To wizytówka firmy w  Google Maps. Pojawia się w wyszukiwarce Google po wpisaniu nazwy firmy lub słowa kluczowego związanego z branżą. Szczególnie przydatna dla lokalnych przedsiębiorstw. Z pewnością wiele razy korzystałeś z Google Maps kiedy nie wiedziałeś jak dojechać do celu. Jest to szczególnie pomocne szczególnie w większych miastach takich jak Warszawa czy Kraków. Jednak  Mapy Google to nie tylko nawigacja. Są ważne dla wielu lokalnych przedsiębiorców zarówno w dużych aglomeracjach, ale i poza nimi.

 

Informacje

Google umożliwiają firmom założenie wizytówki firmowej.  W tej wizytówce pojawia się  logotyp, opis działalności firmy, godziny działania, zdjęcia, transport publiczny, jakim klienci mogą do Ciebie dojechać. Jest to również miejsce, w którym można informować Klientów o wszelkich nowościach  i wydarzeniach firmowych. Żyjąca wizytówka, stale aktualizowana, uzupełniana o bieżące informacje jest wartością nie tylko dla użytkowników Google Maps, ale również dla każdej firmy. Jest to świetna reklama informująca o aktualnej ofercie, ułatwiająca klientom skontaktowanie się z Twoją firmą, wykonanie telefonu, odnalezienie Twojej strony www.

Dobrze uzupełniona, często odwiedzana, aktywnie działająca wizytówka w Google pojawia się nie tylko po wpisaniu nazwy firmy. Pozwala ona również na odnalezienie Twojej firmy przez potencjalnych  nowych klientów. Taka wizytówka będzie pojawiać się również na wyszukiwania związane ze słowem kluczowym i nazwą miejscowości Np. smoczki Kraków, hurt soli Wieliczka, cyrk Warszawa czy reklama Kraków. Firmy posiadające wizytówkę w Google są 2 razy częściej uważane za godne zaufania, niż te, których w Google Maps nie widać.

mapy-google

Interakcje

Mapy Google są szczególnie ważne, kiedy Twoją firmę odwiedzają klienci, kiedy firma działa lokalnie. Klienci mogą wstawić zdjęcia związane z wizytą w Twojej Firmie, mają  również  możliwość podzielenia się wrażeniami z tej wizyty z innymi użytkownikami Google. Zakładając wizytówkę firmy – mamy możliwość wejścia w interakcje z klientami. Możemy wysłuchać opinii oraz na nie  odpowiedzieć. Opinie w  Google Maps są  istotnym elementem kreowania wizerunku firmy.

Statystyki

Wizytówka Google Maps pozwala na śledzenie statystyk dotyczących Twojej Firmy. Dowiesz się,  ile osób wyszukiwało Twoją Firmę, ile osób skorzystało ze wskazówek dojazdu, ilu osobom Google ułatwiło wykonanie telefonu do Ciebie. Wizytówka Google jest więc optymalnym  narzędziem do zarządzania wizerunkiem firmy w mapach i wyszukiwarce Google. Dla naszych Klientów przygotowujemy i aktualizujemy wizytówki Google Maps.

Co przygotować:

 • Dokładne dane teleadresowe Twojej firmy;
 • Logotyp;
 • Zdjęcia wejścia do budynku z widocznym szyldem firmy (ostatnio wymagane przez Google Maps);
 • Godziny otwarcia;
 • Opis działalności firmy;
 • Adres strony internetowej.
mapy-google

Dlaczego warto?

 • Lokalizacja firmy będzie zaznaczona pinezką;
 • Łatwość wyznaczenia trasy dojazdu w Mapy Google;
 • Ułatwienie kontaktu z firmą;
 • Ułatwienie lokalnego wyszukiwania firmy po słowach kluczowych;
 • Możliwość dodania opinii i gwiazdek  przez klientów;
 • Budowanie pozytywnego wizerunku;
 • Łatwość w zarządzaniu informacjami dotyczącymi Twojej Firmy.

Porozmawiajmy o rozwiązaniu dla Ciebie.

Reklama w internecie Kraków – nasze doświadczenie

ikona-adwords
300
Kampanii AdWords
ikona-klienci
500
Klientów
ikona-slowa
500
Słów w top 5
ikona
1000
Opublikowanych
artykułów

Firmy, które nam zaufały.

Opinie klientów.

Nasz zaufany parter biznesowy w zakresie SEO (pozycjonowania stron www) oraz kampanii AdWords (linki sponsorowane, remarketing). Pomocna firma, która nie tylko wykona dobrze usługę, ale również doradzi i pomoże w optymalizacji kampanii reklamowych. Świetna relacja biznesowa oparta na partnerstwie i uczciwości. Ceny przyjazne i dostosowane do potrzeb klienta.

Marta Zięba

Gigantyczna wiedza i mega doświadczenie. Zdecydowanie mogę polecić korzystanie z usług Online Group. Ja przychodzę na stałe :)

Krzysztof Rokoszak

Od ponad 4 lat współpracujemy z firmą Online Group i dzięki jej pracy jesteśmy widoczni w internecie :) dzięki usłudze pozycjonowania od wielu lat nasza firma zajmuje najwyższe lub wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych. Polecam rzetelność, solidność a przede wszystkim rezultaty pracy firmy Online-Group !!

Krzysztof Zając

Pozycjonowanie i reklama w internecie na najwyższym poziomie. Dzięki działaniom firmy Online Group, mamy kilka zapytań ofertowych tygodniowo więcej.

Maciej Cekiera

Agencja Reklamowa Online Group wypozycjonowała stronę mojej firmy bardzo wysoko. Współpraca z nimi zawsze odbywa się w przyjaznej atmosferze, a czas realizacji zadań jest ekspresowy. Serdecznie polecam!

Sylwia Mostowy

Firma Online Group Janusz Wala jest naszym partnerem w usługach marketingowych w zakresie tworzenia kreacji Uczelni w Internecie. Z pełnym zaufaniem rekomendujemy ta firmę, jako fachową i zaangażowaną w swoich działaniach.

Kanclerz Barbara Piwowarska

To prawdziwi profesjonaliści w swojej branży. Od kilku lat powierzamy im nasz wizerunek w Internecie, gdyż spośród wielu firm funkcjonujących na rynku wyróżniają się fachowym doradztwem, szybkością reakcji na nasze potrzeby oraz dużą elastycznością współpracy

Ahmed Mafid

Z pełnym zaufaniem powierzylismy dbałość o nasz wizerunek internetowy firmie OnlineGroup i nigdy się nie zawiedliśmy, dlatego też chętnie rekomendujemy ich innym zainteresowanym.

Ewa Lutomska

Polecam współpracę z Online Group wszystkim, którym zależy na osiągnięciu ponadprzeciętnych wyników w rozsądnej cenie i krótkim czasie

Zbigniew Galon

Z Panem Januszem Walą współpracujemy od Stycznia 2012 r w zakresie reklamy internetowej czyli prowadzenia kampanii linków sponsorowanych, obsługi google maps oraz remarketingu i doradztwa w zakresie reklamy internetowej. Pan Janusz jest osobą otwartą na sugestie, zawsze można liczyć również na fachowe doradztwo dotyczące strategii reklamowej.

Leszek Latawiec

Wizerunek w Internecie jest dla nas bardzo istotny, dlatego cieszymy się, że jego kreowanie spoczywa w rękach fachowców. Na każdym etapie współpracy możemy liczyć na fachowe porady oraz profesjonalne podejście do naszych celów marketingowych. Doceniamy także dobry kontakt z pracownikami firmy oraz ich zawsze szybka reakcję na proponowane zmiany.

Maciej Ornatowski