Wykonanie profesjonalnej strony internetowej to realizacja wizji klienta, w połączeniu z pełną funkcjonalnością oraz intuicyjnością witryny. Projektowanie stron internetowych realizujemy z dbałością o każdy szczegół, zarówno od strony wizualnej, jak i technicznej. Nasze usługi to nie tylko tworzenie stron www, ale także wsparcie po zrealizowaniu projektu, co wyróżnia naszą firmę na rynku.

Projektowaniem stron internetowych zajmujemy się od początku naszej działalności w Internecie.  O tworzeniu strony www wiemy wszystko. Strona internetowa zaprojektowana przez nas spełnia nowoczesne standardy  user experience oraz optymalizacyjne SEO. Strona internetowa to nowoczesna wizytówka firmy. Dzisiaj wiele osób rozpoczyna poszukiwanie produktów oraz usług od zapoznania się z ofertą dostępną online, dopiero później kierując się do siedziby bądź oddziału firmy lub finalizując zamówienie poprzez wypełnienie formularza na stronie, mailowo, telefoniczne.

Idealna strona internetowa

W Online Group Kraków projektujemy profesjonalne strony internetowe, które są nie tylko atrakcyjne pod względem wizualnym oraz funkcjonalne, ale także dostosowane do wymagań wyszukiwarek. Jeśli poszukujesz rzetelnego wykonawcy, posiadającego wieloletnie doświadczenie oraz ciekawe portfolio zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami. Tworzenie stron internetowych jest dla nas dużym wyzwaniem, za każdym razem staramy się sprostać oczekiwaniom klienta, tworząc rozwiązania przejrzyste, spójne oraz proste w obsłudze.

Projektowanie stron jest złożonym procesem, jako agencja interaktywna zamieniamy w rzeczywistość pomysły naszych klientów, zajmując się stroną techniczną projektu. Strony internetowe najczęściej spełniają określone funkcje – mogą mieć charakter np. informacyjny komercyjny, promocyjny. Tworzenie stron www rozpoczynamy od ustalenia, jakie zadania ma spełniać strona. Naszym klientom przedstawiamy ofertę, prezentujemy projekty i realizacje, a także dokładnie wsłuchujemy się w wymagania, aby móc zaproponować atrakcyjną graficznie, a także najwyższej jakości technicznej stronę internetową.

statystyki-z-google-analytics

Dlaczego my?

 • posiadamy ponad 10 lat doświadczenia;
 • oferujemy przejrzyste warunki współpracy;
 • realizujemy również wsparcie po zakończeniu projektu.

 

Współpracując z nami zyskujesz:

 • wysoki poziom świadczonych usług;
 • nowoczesną i w pełni profesjonalną wizytówkę swojej firmy;
 • skuteczne, sprawdzone oraz zaawansowane technicznie rozwiązania.

W Online Group Kraków świadczymy także usługi marketingowe, zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

 

Tworzenie stron internetowych – zobacz, co możemy Ci zaoferować

 • Funkcjonalną witrynę internetową: projektując strony internetowe dbamy o każdy detal projektu, konsultując rozmieszczenie wszystkich elementów na stronie, takich jak nawigacja, boksy czy przyciski;
 • Responsywną stronę internetową: stworzona przez nas strona będzie dopasowywać się do rozmiaru przeglądarki, co szczególnie zostanie docenione przez użytkowników tabletów oraz smartfonów. Co więcej, dzięki temu rozwiązania nie jest konieczne tworzenie odrębnej aplikacji;
 • System zarządzania treścią (CMS): to rozwiązanie jest niezwykle ważne z punktu widzenia właściciela witryny. CMS umożliwia łatwe dodawanie, usuwanie czy inną modyfikację treści znajdującej się na stronie, dotyczącą nie tylko ingerencji w samą treść, ale także wielkość czcionki, rodzaj czy formatowanie;
 • Optymalizację SEO: w Online Group zajmujemy się również prowadzeniem działań marketingowych, specjalizując m.in. w pozycjonowaniu. Już na etapie tworzenia strony internetowej dbamy o przygotowanie jej w taki sposób, aby była dostosowana do zaleceń Google;
 • Brak problemów natury technicznej: wyróżnić można wiele problemów, które utrudnią użytkownikom korzystanie z witryny, takich jak zbyt długie ładowanie się strony czy nieprzyjazny adres URL. W Online Group doskonale wiemy, jakich błędów należy unikać, aby strona działała w pełni sprawnie i była przyjazna dla użytkowników.

Z nami tworzenie stron internetowych to prawdziwa przygoda! Przygotujemy dla Ciebie:

 • strony internetowe oparte o CMS – system zarządzania treścią;
 • sklepy internetowe;
 • inne projekty.

 

Tworzenie stron internetowych za każdym razem jest dla nas wyprawą w nieznane. Choć możliwości jest naprawdę wiele, tak zawsze staramy się patrzeć na stronę z punktu widzenia jej użytkownika końcowego, aby zapewnić spójne połączenie wizji właściciela witryny z oczekiwaniami jej odbiorców. Realizując tworzenie stron www na każdym etapie podpowiadamy klientom, zwracając uwagę na niezwykle ważną cechę strony internetowej, jaką jest intuicyjna obsługa. Użytkownicy odwiedzający witrynę preferują możliwość szybkiego odnalezienie interesujących ich treści, bez konieczności otwierania wielu podstron. Zachowanie balansu pomiędzy wizualnie atrakcyjnym projektem graficznym, a funkcjonalnością oraz intuicyjnością strony jest niezwykle trudne. W Online Group dbamy o wszystkie wskazane elementy, aby strony internetowe w pełni odpowiadały oczekiwaniom ich właścicieli oraz użytkowników.

 

Tworzenie stron internetowych z Online Group – poznaj korzyści

 • wykonanie strony internetowe, pomoc i doradztwo w zakresie zarządzania stroną internetową: z pomocy naszych specjalistów możesz skorzystać zarówno w momencie, gdy realizowanie jest tworzenie stron www, jak i po uruchomieniu projektu;
 • kompleksowa obsługa strony;
 • usługi dodatkowe: tworzenie stron internetowych to jedna z naszych specjalizacji, nasza działalność obejmuje również działania marketingowe np. pozycjonowanie strony, prowadzenie kanałów w social mediach.

Naszym klientom proponujemy rozwiązania, które są dostosowane do ich potrzeb oraz umożliwiają osiągnięcie zamierzonego celu, jakim jest dotarcie do szerszego grona odbiorców oraz wypromowanie firmy w Internecie.

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Tworzenie stron internetowych jest złożonym procesem, a różne strony internetowe mogą charakteryzować się odmienną funkcjonalnością. Z myślą o naszych klientach przygotowujemy indywidualne wyceny każdego projektu, aby koszt wykonania strony, był adekwatny do wybranych rozwiązań.

 

Sprawdź, co odróżnia nasze projekty od innych realizacji

Niezaprzeczalnie tworzenie stron www musi przebiegać z myślą o przyszłych jej użytkownikach oraz uwzględniać zasady optymalizacji. To jednak nie wszystko, aby zaprojektowane strony internetowe spełniały standardy.

Nasze strony internetowe charakteryzuje:

 • Spójny układ elementów na stronie: dzięki temu użytkownik skupi uwagę na najważniejszych informacjach oraz łatwo dotrze do interesujących go treści. Ważna jest także kolorystyka witryny, musi być spójna, zbyt wiele kolorów rozproszy uwagę oraz będzie męczyć wzrok, co uniemożliwi długie korzystanie ze strony. Natomiast wyraźniejszymi kolorami warto wyróżnić najważniejsze obszary na stronie, jak np. odnośniki;
 • Intuicyjna obsługa: ten aspekt omawialiśmy już wcześniej. Użytkownik powinien móc w sposób intuicyjny korzystać ze strony, bez konieczności długiego wyszukiwania interesujących go treści;
 • Responsywność: kwestia ta również już była przez nas poruszana – ze względu na fakt, że coraz więcej użytkowników korzysta z Internetu na różnych urządzeniach multimedialnych, warto zadbać o przystosowanie witryny do mniejszych ekranów;
 • Interaktywność: to ważna funkcja, w sytuacji gdy właścicielowi witryny zależy na zbudowaniu relacji z użytkownikami. Przede wszystkim należy zadbać o umieszczenie przycisków odsyłających do social mediów czy też chatu online. Znaczenie odgrywa również przejrzystość i czytelność formularza kontaktowego.

Posiadasz pomysł na stronę internetową? Szukasz profesjonalnego partnera, który zrealizuje Twój projekt? W Online Group możesz liczyć na pełen profesjonalizm, a także pomoc na każdym etapie przygotowania strony. Nasi specjaliści podpowiedzą, jakie rozwiązania warto wdrożyć, aby strona była atrakcyjna wizualnie, funkcjonalna, responsywna oraz interaktywna. Skontaktuj się z nami.

Porozmawiajmy o rozwiązaniu dla Ciebie.

Reklama w internecie Kraków – nasze doświadczenie

ikona-adwords
300
Kampanii AdWords
ikona-klienci
500
Klientów
ikona-slowa
500
Słów w top 5
ikona
1000
Opublikowanych
artykułów

Firmy, które nam zaufały.

Opinie klientów.

Nasz zaufany parter biznesowy w zakresie SEO (pozycjonowania stron www) oraz kampanii AdWords (linki sponsorowane, remarketing). Pomocna firma, która nie tylko wykona dobrze usługę, ale również doradzi i pomoże w optymalizacji kampanii reklamowych. Świetna relacja biznesowa oparta na partnerstwie i uczciwości. Ceny przyjazne i dostosowane do potrzeb klienta.

Marta Zięba

Gigantyczna wiedza i mega doświadczenie. Zdecydowanie mogę polecić korzystanie z usług Online Group. Ja przychodzę na stałe :)

Krzysztof Rokoszak

Od ponad 4 lat współpracujemy z firmą Online Group i dzięki jej pracy jesteśmy widoczni w internecie :) dzięki usłudze pozycjonowania od wielu lat nasza firma zajmuje najwyższe lub wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych. Polecam rzetelność, solidność a przede wszystkim rezultaty pracy firmy Online-Group !!

Krzysztof Zając

Pozycjonowanie i reklama w internecie na najwyższym poziomie. Dzięki działaniom firmy Online Group, mamy kilka zapytań ofertowych tygodniowo więcej.

Maciej Cekiera

Agencja Reklamowa Online Group wypozycjonowała stronę mojej firmy bardzo wysoko. Współpraca z nimi zawsze odbywa się w przyjaznej atmosferze, a czas realizacji zadań jest ekspresowy. Serdecznie polecam!

Sylwia Mostowy

Firma Online Group Janusz Wala jest naszym partnerem w usługach marketingowych w zakresie tworzenia kreacji Uczelni w Internecie. Z pełnym zaufaniem rekomendujemy ta firmę, jako fachową i zaangażowaną w swoich działaniach.

Kanclerz Barbara Piwowarska

To prawdziwi profesjonaliści w swojej branży. Od kilku lat powierzamy im nasz wizerunek w Internecie, gdyż spośród wielu firm funkcjonujących na rynku wyróżniają się fachowym doradztwem, szybkością reakcji na nasze potrzeby oraz dużą elastycznością współpracy

Ahmed Mafid

Z pełnym zaufaniem powierzylismy dbałość o nasz wizerunek internetowy firmie OnlineGroup i nigdy się nie zawiedliśmy, dlatego też chętnie rekomendujemy ich innym zainteresowanym.

Ewa Lutomska

Polecam współpracę z Online Group wszystkim, którym zależy na osiągnięciu ponadprzeciętnych wyników w rozsądnej cenie i krótkim czasie

Zbigniew Galon

Z Panem Januszem Walą współpracujemy od Stycznia 2012 r w zakresie reklamy internetowej czyli prowadzenia kampanii linków sponsorowanych, obsługi google maps oraz remarketingu i doradztwa w zakresie reklamy internetowej. Pan Janusz jest osobą otwartą na sugestie, zawsze można liczyć również na fachowe doradztwo dotyczące strategii reklamowej.

Leszek Latawiec

Wizerunek w Internecie jest dla nas bardzo istotny, dlatego cieszymy się, że jego kreowanie spoczywa w rękach fachowców. Na każdym etapie współpracy możemy liczyć na fachowe porady oraz profesjonalne podejście do naszych celów marketingowych. Doceniamy także dobry kontakt z pracownikami firmy oraz ich zawsze szybka reakcję na proponowane zmiany.

Maciej Ornatowski