Jak wpłacić budżet na konto Google Ads?

Coraz częściej ma miejsce sytuacja, że Klienci, którzy powierzają nam prowadzenie swojej Kampanii Ads, wolą sami wpłacać budżet na konto Google.

Niewątpliwym plusem takiego rozwiązania jest fakt, że Klient wtedy może sam na bieżąco zarządzać swoim budżetem. Np. pod koniec miesiąca ustalamy, że na kolejny okres rozliczeniowy przeznaczamy  3 tys zł. Bardzo wygodną formą jest wpłacenie od razu całej kwoty (opcja „mam to  z głowy i na pewno nie zapomnę” ;)). Ale jest też inna możliwość – pozwalająca to na bieżąco reorganizować budżet firmowy – można najpierw wpłacić np. 1000 zł, aby kampania była kontynuowana, a resztę dopłacić po kilku dniach bądź rozłożyć sobie to na równe – cotygodniowe raty.

Jak zatem wpłacić budżet?

Logujemy się na nasze konto Google, rozwijamy menu pod kropeczkami, wybieramy Google Ads.

Dalej wybieramy:  NARZĘDZIA I USTAWIENIA, po rozwinięciu Menu – PŁATNOŚCI i w końcu PODSUMOWANIE

Jesteśmy przekierowani na kolejną zakładkę:

Wybieramy DOKONAJ PŁATNOŚCI – i tu się pojawia kolejne okienko, gdzie wpisujemy przelewaną kwotę oraz wybieramy dogodną dla nas formę płatności.

O tym, jak podpiąć swoją kartę kredytową do konta Google możesz przeczytać tutaj:

Jak podpiąć kartę kredytową lub debetową do Google Ads?

 

Rate this post

Pozostałe wpisy z naszego bloga

Porozmawiajmy o rozwiązaniu dla Ciebie.

Reklama w internecie Kraków – nasze doświadczenie

ikona-adwords
300
Kampanii AdWords
ikona-klienci
500
Klientów
ikona-slowa
500
Słów w top 5
ikona
1000
Opublikowanych
artykułów

Firmy, które nam zaufały.

Opinie klientów.

Nasz zaufany parter biznesowy w zakresie SEO (pozycjonowania stron www) oraz kampanii AdWords (linki sponsorowane, remarketing). Pomocna firma, która nie tylko wykona dobrze usługę, ale również doradzi i pomoże w optymalizacji kampanii reklamowych. Świetna relacja biznesowa oparta na partnerstwie i uczciwości. Ceny przyjazne i dostosowane do potrzeb klienta.

Marta Zięba

Gigantyczna wiedza i mega doświadczenie. Zdecydowanie mogę polecić korzystanie z usług Online Group. Ja przychodzę na stałe :)

Krzysztof Rokoszak

Od ponad 4 lat współpracujemy z firmą Online Group i dzięki jej pracy jesteśmy widoczni w internecie :) dzięki usłudze pozycjonowania od wielu lat nasza firma zajmuje najwyższe lub wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych. Polecam rzetelność, solidność a przede wszystkim rezultaty pracy firmy Online-Group !!

Krzysztof Zając

Pozycjonowanie i reklama w internecie na najwyższym poziomie. Dzięki działaniom firmy Online Group, mamy kilka zapytań ofertowych tygodniowo więcej.

Maciej Cekiera

Agencja Reklamowa Online Group wypozycjonowała stronę mojej firmy bardzo wysoko. Współpraca z nimi zawsze odbywa się w przyjaznej atmosferze, a czas realizacji zadań jest ekspresowy. Serdecznie polecam!

Sylwia Mostowy

Firma Online Group Janusz Wala jest naszym partnerem w usługach marketingowych w zakresie tworzenia kreacji Uczelni w Internecie. Z pełnym zaufaniem rekomendujemy ta firmę, jako fachową i zaangażowaną w swoich działaniach.

Kanclerz Barbara Piwowarska

To prawdziwi profesjonaliści w swojej branży. Od kilku lat powierzamy im nasz wizerunek w Internecie, gdyż spośród wielu firm funkcjonujących na rynku wyróżniają się fachowym doradztwem, szybkością reakcji na nasze potrzeby oraz dużą elastycznością współpracy

Ahmed Mafid

Z pełnym zaufaniem powierzylismy dbałość o nasz wizerunek internetowy firmie OnlineGroup i nigdy się nie zawiedliśmy, dlatego też chętnie rekomendujemy ich innym zainteresowanym.

Ewa Lutomska

Polecam współpracę z Online Group wszystkim, którym zależy na osiągnięciu ponadprzeciętnych wyników w rozsądnej cenie i krótkim czasie

Zbigniew Galon

Z Panem Januszem Walą współpracujemy od Stycznia 2012 r w zakresie reklamy internetowej czyli prowadzenia kampanii linków sponsorowanych, obsługi google maps oraz remarketingu i doradztwa w zakresie reklamy internetowej. Pan Janusz jest osobą otwartą na sugestie, zawsze można liczyć również na fachowe doradztwo dotyczące strategii reklamowej.

Leszek Latawiec

Wizerunek w Internecie jest dla nas bardzo istotny, dlatego cieszymy się, że jego kreowanie spoczywa w rękach fachowców. Na każdym etapie współpracy możemy liczyć na fachowe porady oraz profesjonalne podejście do naszych celów marketingowych. Doceniamy także dobry kontakt z pracownikami firmy oraz ich zawsze szybka reakcję na proponowane zmiany.

Maciej Ornatowski