Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w naszych szkoleniach

Szkolenia  Misja i cele  Nasza oferta  Prowadzący  E-learning  Regulamin

Oferowane przez nas szkolenia w formie e-learningu pozwalają na naukę w warunkach indywidualnie dobranych przez uczestnika oraz w porach, które mu najbardziej odpowiadają. Dzięki temu nie ma już znaczenia gdzie przebywasz, dostęp do szkoleń możesz mieć w siedzibie firmy, w domu czy nawet w hotelu. Czujesz, że lepiej przyswajasz wiedzę w domowym zaciszu po godzinach pracy? Tutaj tylko Ty decydujesz gdzie i kiedy korzystasz ze szkolenia! Szkolenia są dostępne również na różne urządzenia elektroniczne. Skontaktuj się z nami po więcej informacji.

Szkolenia z zarządzania firmą i personelem

Szkolenie z zarządzania ma na celu przybliżenie istoty zarządzania firmą i zespołem, pokazanie w jakie obowiązki spoczywają na barkach kadry zarządzającej oraz wskazanie dobry praktyk, które ułatwią podejmowanie przez nich decyzji. Niezwykle ważnym elementem w prowadzeniu zespołu jest również dobranie odpowiedniego stylu zarządzania dopasowanego do jego charakterystyki, ustalenie skutecznych metod rozwiązywania konfliktów, komunikacji i motywacji pracowników. Szkolenie z zarządzania firmą i personelem pozwoli na poznanie tych metod podpartych przykładami, mającymi odzwierciedlenie w codziennym funkcjonowaniu wielu firm. Pokazane zostaną nie tylko dobre praktyki, ale również te złe, by w trakcie pracy można było je jak najszybciej rozpoznać i wyeliminować. Uczestnik po szkoleniu posiądzie wiedzę o różnych stylach zarządzania, zasadach którymi warto się kierować przy delegowaniu zadań, by pracownik był zmotywowany do wykonania go, jak skutecznie prowadzić komunikację w relacjach pracowniczych oraz jak rozwiązywać konflikty.

Szkolenia osobiste

Chęć osiągnięcia sukcesu zawodowego skłania do uczęszczania na różne szkolenia i kursy rozwijające umiejętności, które przydadzą się w późniejszej pracy. Ważnym elementem rozwoju jest nie tylko zdobywanie coraz to nowych kompetencji zawodowych, ale również rozwój osobisty. Praca nad asertywnością, technikami perswazji, radzeniem sobie ze stresem, czy nabycie umiejętności autoprezentacji przydają się nie tylko w życiu zawodowym, ale również poza nim. Uczęszczając na szkolenie z rozwoju osobistego uczestnik zapozna się z metodami radzenia sobie ze stresem, dowie się jak poznawać swoje słabe i silne strony oraz jak je wykorzystywać by osiągać zamierzone cele, pozna zasady zawodowego savoir-vivre. Zdobędzie również wiedzę o tym jakie są metody pozafinansowej motywacji, jak wyznaczać i samemu motywować się do realizacji osiągniętych celów oraz jak być asertywnym.

Szkolenia z przywództwa

Szkolenie z przywództwa skierowane jest w szczególności do osób zarządzających całymi przedsiębiorstwami oraz firmami. Uczestnicy biorący udział w szkoleniu poznają jakie cechy powinien posiadać lider, jakie są różnice między menadżerem a liderem zespołu, czym jest mobbing oraz jakimi instrumentami wpływu i manipulacji dysponuje osoba zarządzająca. Zdobycie tej wiedzy pozwoli uczestnikom na wprowadzenie metod skuteczniejszego zarządzania zespołem, właścicielom i osobom decyzyjnym pozwoli na bardziej świadome dobieranie kadry zarządzającej.

Szkolenia handlowe

Szkolenie handlowe obejmuje zagadnienia, które w szczególności zainteresują osoby mające styczność z klientem oraz kontrahentami. Uczestnicy po szkoleniu zdobędą wiedze na temat skutecznych technik sprzedaży w systemie B2B, charakterystykę rynku finansowego w Polsce, metody negocjacji, zwiększające szanse na osiągnięcie postawionych przez firmę celów, profesjonalne techniki prowadzenia obsługi klienta, w tym sposoby radzenia sobie z tzw. Trudnymi klientami. Szkolenie ma również na celu pokazanie w jaki sposób budować profesjonalny wizerunek w kontaktach z klientami i wspólnikami.

Autorem szkoleń e-learningowych jest GroMar.eu

Porozmawiajmy o rozwiązaniu dla Ciebie.

Reklama w internecie Kraków – nasze doświadczenie

ikona-adwords
300
Kampanii AdWords
ikona-klienci
500
Klientów
ikona-slowa
500
Słów w top 5
ikona
1000
Opublikowanych
artykułów

Firmy, które nam zaufały.

Opinie klientów.

Nasz zaufany parter biznesowy w zakresie SEO (pozycjonowania stron www) oraz kampanii AdWords (linki sponsorowane, remarketing). Pomocna firma, która nie tylko wykona dobrze usługę, ale również doradzi i pomoże w optymalizacji kampanii reklamowych. Świetna relacja biznesowa oparta na partnerstwie i uczciwości. Ceny przyjazne i dostosowane do potrzeb klienta.

Marta Zięba

Gigantyczna wiedza i mega doświadczenie. Zdecydowanie mogę polecić korzystanie z usług Online Group. Ja przychodzę na stałe :)

Krzysztof Rokoszak

Od ponad 4 lat współpracujemy z firmą Online Group i dzięki jej pracy jesteśmy widoczni w internecie :) dzięki usłudze pozycjonowania od wielu lat nasza firma zajmuje najwyższe lub wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych. Polecam rzetelność, solidność a przede wszystkim rezultaty pracy firmy Online-Group !!

Krzysztof Zając

Pozycjonowanie i reklama w internecie na najwyższym poziomie. Dzięki działaniom firmy Online Group, mamy kilka zapytań ofertowych tygodniowo więcej.

Maciej Cekiera

Agencja Reklamowa Online Group wypozycjonowała stronę mojej firmy bardzo wysoko. Współpraca z nimi zawsze odbywa się w przyjaznej atmosferze, a czas realizacji zadań jest ekspresowy. Serdecznie polecam!

Sylwia Mostowy

Firma Online Group Janusz Wala jest naszym partnerem w usługach marketingowych w zakresie tworzenia kreacji Uczelni w Internecie. Z pełnym zaufaniem rekomendujemy ta firmę, jako fachową i zaangażowaną w swoich działaniach.

Kanclerz Barbara Piwowarska

To prawdziwi profesjonaliści w swojej branży. Od kilku lat powierzamy im nasz wizerunek w Internecie, gdyż spośród wielu firm funkcjonujących na rynku wyróżniają się fachowym doradztwem, szybkością reakcji na nasze potrzeby oraz dużą elastycznością współpracy

Ahmed Mafid

Z pełnym zaufaniem powierzylismy dbałość o nasz wizerunek internetowy firmie OnlineGroup i nigdy się nie zawiedliśmy, dlatego też chętnie rekomendujemy ich innym zainteresowanym.

Ewa Lutomska

Polecam współpracę z Online Group wszystkim, którym zależy na osiągnięciu ponadprzeciętnych wyników w rozsądnej cenie i krótkim czasie

Zbigniew Galon

Z Panem Januszem Walą współpracujemy od Stycznia 2012 r w zakresie reklamy internetowej czyli prowadzenia kampanii linków sponsorowanych, obsługi google maps oraz remarketingu i doradztwa w zakresie reklamy internetowej. Pan Janusz jest osobą otwartą na sugestie, zawsze można liczyć również na fachowe doradztwo dotyczące strategii reklamowej.

Leszek Latawiec

Wizerunek w Internecie jest dla nas bardzo istotny, dlatego cieszymy się, że jego kreowanie spoczywa w rękach fachowców. Na każdym etapie współpracy możemy liczyć na fachowe porady oraz profesjonalne podejście do naszych celów marketingowych. Doceniamy także dobry kontakt z pracownikami firmy oraz ich zawsze szybka reakcję na proponowane zmiany.

Maciej Ornatowski