Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w naszych szkoleniach

Szkolenia  Misja i cele  Nasza oferta  Prowadzący  E-learning  Regulamin

Agata Kuźniarowska

Branżą marketingową zajmuje się od 2004 roku, a od października 2019 roku prowadzi również własną działalność. Specjalizuje się w analizie mocnych i słabych stron marki oraz bada grupy docelowe, dzięki temu pomaga przedsiębiorstwom opracować jak najbardziej skuteczne strategie marketingowe.

Anna Gumienny

Odpowiada za prowadzenie profili oraz tworzenie strategii marketingowych na takich serwisach społecznościowych jak Facebook, LinkedIn i Instagram. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz stale powiększanej wiedzy prowadzi cieszące się setkami polubieni fanpage oraz tworzy niezwykle skuteczne kampanie docierające do tysięcy potencjalnych klientów.

Damian Hanusiak

Specjalista z zakresu marketingu internetowego, od 2013 roku związany z branżą reklamową, prowadzący własną firmę od 2019 roku.  W przeciągu 7 lat przeprowadził kampanie reklamowe dla firm z różnych dziedzin, o łącznym budżecie ponad 25 mln złotych. Specjalizuje się w wykorzystywaniu narzędzi Google w prowadzeniu kampanii reklamowych w Internecie.

Bartłomiej „Świstak” Piotrowski

Od 10 lat wspiera przedsiębiorców w tworzeniu strategii w biznesie. Proponowane przez niego rozwiązania pozwalają firmom na stworzenie szczegółowych planów strategicznych oraz wypracowanie rozwiązań dopasowanych do charakterystyki funkcjonowania firmy.

Jerzy Szkaradek

Pierwszy kurs trenerski odbył już w 2008 roku, do obszarów jego specjalizacji należą: zarządzanie zasobami ludzkimi, controlling i zarządzanie finansami przedsiębiorstw, zarządzanie w logistyce i handlu międzynarodowym, sprzedaż, techniki negocjacji coaching i mentoring w biznesie.

Porozmawiajmy o rozwiązaniu dla Ciebie.

Reklama w internecie Kraków – nasze doświadczenie

ikona-adwords
300
Kampanii AdWords
ikona-klienci
500
Klientów
ikona-slowa
500
Słów w top 5
ikona
1000
Opublikowanych
artykułów

Firmy, które nam zaufały.

Opinie klientów.

Nasz zaufany parter biznesowy w zakresie SEO (pozycjonowania stron www) oraz kampanii AdWords (linki sponsorowane, remarketing). Pomocna firma, która nie tylko wykona dobrze usługę, ale również doradzi i pomoże w optymalizacji kampanii reklamowych. Świetna relacja biznesowa oparta na partnerstwie i uczciwości. Ceny przyjazne i dostosowane do potrzeb klienta.

Marta Zięba

Gigantyczna wiedza i mega doświadczenie. Zdecydowanie mogę polecić korzystanie z usług Online Group. Ja przychodzę na stałe :)

Krzysztof Rokoszak

Od ponad 4 lat współpracujemy z firmą Online Group i dzięki jej pracy jesteśmy widoczni w internecie :) dzięki usłudze pozycjonowania od wielu lat nasza firma zajmuje najwyższe lub wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych. Polecam rzetelność, solidność a przede wszystkim rezultaty pracy firmy Online-Group !!

Krzysztof Zając

Pozycjonowanie i reklama w internecie na najwyższym poziomie. Dzięki działaniom firmy Online Group, mamy kilka zapytań ofertowych tygodniowo więcej.

Maciej Cekiera

Agencja Reklamowa Online Group wypozycjonowała stronę mojej firmy bardzo wysoko. Współpraca z nimi zawsze odbywa się w przyjaznej atmosferze, a czas realizacji zadań jest ekspresowy. Serdecznie polecam!

Sylwia Mostowy

Firma Online Group Janusz Wala jest naszym partnerem w usługach marketingowych w zakresie tworzenia kreacji Uczelni w Internecie. Z pełnym zaufaniem rekomendujemy ta firmę, jako fachową i zaangażowaną w swoich działaniach.

Kanclerz Barbara Piwowarska

To prawdziwi profesjonaliści w swojej branży. Od kilku lat powierzamy im nasz wizerunek w Internecie, gdyż spośród wielu firm funkcjonujących na rynku wyróżniają się fachowym doradztwem, szybkością reakcji na nasze potrzeby oraz dużą elastycznością współpracy

Ahmed Mafid

Z pełnym zaufaniem powierzylismy dbałość o nasz wizerunek internetowy firmie OnlineGroup i nigdy się nie zawiedliśmy, dlatego też chętnie rekomendujemy ich innym zainteresowanym.

Ewa Lutomska

Polecam współpracę z Online Group wszystkim, którym zależy na osiągnięciu ponadprzeciętnych wyników w rozsądnej cenie i krótkim czasie

Zbigniew Galon

Z Panem Januszem Walą współpracujemy od Stycznia 2012 r w zakresie reklamy internetowej czyli prowadzenia kampanii linków sponsorowanych, obsługi google maps oraz remarketingu i doradztwa w zakresie reklamy internetowej. Pan Janusz jest osobą otwartą na sugestie, zawsze można liczyć również na fachowe doradztwo dotyczące strategii reklamowej.

Leszek Latawiec

Wizerunek w Internecie jest dla nas bardzo istotny, dlatego cieszymy się, że jego kreowanie spoczywa w rękach fachowców. Na każdym etapie współpracy możemy liczyć na fachowe porady oraz profesjonalne podejście do naszych celów marketingowych. Doceniamy także dobry kontakt z pracownikami firmy oraz ich zawsze szybka reakcję na proponowane zmiany.

Maciej Ornatowski