Zmiany adresu URL Google AdWords

Od pierwszego lipca rozpoczęła się automatyczna aktualizacja adresów URL Google AdWords. Istniejące adresy docelowe nie będą mogły być edytowane dopóki nie zostaną zaktualizowane. Jednym słowem, jeśli dana reklama nie zostanie przekształcona, przestanie się wyświetlać.

Zmiany z ulepszonymi adresami URL funkcjonują już od lutego tego roku, jednak dzień 1 lipca wyznaczono ostateczny termin, do którego należy przejść na nowe, ulepszone adresy i zacząć ich używać zamiast docelowych URLi. Nowe adresy pozwalają na łatwiejsze i szybsze zarządzanie adresami w AdWords, Google udostępniło dla nich również szablony śledzenia.

 Zmiany, które zostały 1 lipca:

  • brak możliwości tworzenia i edytowania docelowych adresów URL. Wszystkie adresy tworzymy za pomocą ulepszonych adresów URL.
  • reklamy z docelowymi adresami URL, które nie są zmienione na ulepszone przestaną się wyświetlać w przeciągu najbliższych kilku miesięcy.

Google poinformuje 30 dniowym wyprzedzeniem, każdego użytkownika, który nie dostosuje się do zmian, z że jego reklama przestanie się wyświetlać. Na koncie będzie wyświetlał się również alert, który będzie przypominał o zmianie. Więcej o uaktualnieniu adresów URL można poczytać ->tutaj<- , a pytania i wątpliwości można kierować na blog o AdWords –> tutaj<- .

Pozostałe wpisy z naszego bloga

Porozmawiajmy o rozwiązaniu dla Ciebie.

Nasze doświadczenie

ikona-adwords
300
Kampanii AdWords
ikona-klienci
500
Klientów
ikona-slowa
500
Słów w top 5
ikona
1000
Opublikowanych
artykułów

Firmy, które nam zaufały.

Opinie klientów.

Nasz zaufany parter biznesowy w zakresie SEO (pozycjonowania stron www) oraz kampanii AdWords (linki sponsorowane, remarketing). Pomocna firma, która nie tylko wykona dobrze usługę, ale również doradzi i pomoże w optymalizacji kampanii reklamowych. Świetna relacja biznesowa oparta na partnerstwie i uczciwości. Ceny przyjazne i dostosowane do potrzeb klienta.

Marta Zięba

Jak nie wiecie jak lub gdzie się reklamować - skorzystajcie z pomocy Online Group, a oni rozwiążą Wasz problem szybko, sprawnie i tak aby zadziałało! NA SEO znają się jak nikt inny :)

Maciej Senderowski

Gigantyczna wiedza i mega doświadczenie. Zdecydowanie mogę polecić korzystanie z usług Online Group. Ja przychodzę na stałe :)

Krzysztof Rokoszak

Od ponad 4 lat współpracujemy z firmą Online Group i dzięki jej pracy jesteśmy widoczni w internecie :) dzięki usłudze pozycjonowania od wielu lat nasza firma zajmuje najwyższe lub wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych. Polecam rzetelność, solidność a przede wszystkim rezultaty pracy firmy Online-Group !!

Krzysztof Zając

Pozycjonowanie i reklama w internecie na najwyższym poziomie. Dzięki działaniom firmy Online Group, mamy kilka zapytań ofertowych tygodniowo więcej.

Maciej Cekiera

Agencja Reklamowa Online Group wypozycjonowała stronę mojej firmy bardzo wysoko. Współpraca z nimi zawsze odbywa się w przyjaznej atmosferze, a czas realizacji zadań jest ekspresowy. Serdecznie polecam!

Sylwia Mostowy