Aplikacja Google Adwords na Android – linki sponsorowane już nigdy nie będą takie same

google adwords4 marca firma Google ogłosiła wprowadzenie na rynek nowej aplikacji do tworzenia kampanii Adwords. Aplikacja jest dostępna dla wszystkich użytkowników systemu operacyjnego Android 4.0 i nowszych do pobrania w Google Play. Coraz większa liczba firm korzysta z aplikacji mobilnych do zarządzania swoim przedsiębiorstwem, aby być na bieżąco. Dzięki takim aplikacjom w łatwy sposób można kontrolować poczynania firmy w domu, na ławce w parku czy podczas dojazdu do pracy.

Aplikacja przeznaczona jest jako dodatek do programu w wersji stacjonarnej, nie można tworzyć na niej kampanii od podstaw. Google proponuje swój program w wersji mobilnej, aby ostrzegać użytkowników, lub mobilizować do działania jak tylko przydarzy się okazja.

Jeśli zaś chodzi o funkcjonalność to z poziomu aplikacji będzie możliwość:

  • mobilny adwordsaktualizacji ofert i budżetów kampanii
  • statystyki otwarcia kampanii
  • alertów oraz powiadomień w czasie rzeczywistym
  • sugestie dotyczące usprawnienia kampanii
  • telefonu do eksperta google

Google Adwords zapewnia w ten sposób bezproblemowy dostęp do wszystkich najważniejszych danych z kont klientów, jak kosztów, klików czy konwersji. Dane możemy w łatwy sposób uporządkować, przez dni tygodnia czy grupy reklam i tworzyć szczegółowe raporty wraz z wykresami.

Aplikację można sprawdzić i przetestować już dziś na swoim koncie,
do pobrania w Google Play Store.

Rate this post

Pozostałe wpisy z naszego bloga

Porozmawiajmy o rozwiązaniu dla Ciebie.

Reklama w internecie Kraków – nasze doświadczenie

ikona-adwords
300
Kampanii AdWords
ikona-klienci
500
Klientów
ikona-slowa
500
Słów w top 5
ikona
1000
Opublikowanych
artykułów

Firmy, które nam zaufały.

Opinie klientów.

Nasz zaufany parter biznesowy w zakresie SEO (pozycjonowania stron www) oraz kampanii AdWords (linki sponsorowane, remarketing). Pomocna firma, która nie tylko wykona dobrze usługę, ale również doradzi i pomoże w optymalizacji kampanii reklamowych. Świetna relacja biznesowa oparta na partnerstwie i uczciwości. Ceny przyjazne i dostosowane do potrzeb klienta.

Marta Zięba

Gigantyczna wiedza i mega doświadczenie. Zdecydowanie mogę polecić korzystanie z usług Online Group. Ja przychodzę na stałe :)

Krzysztof Rokoszak

Od ponad 4 lat współpracujemy z firmą Online Group i dzięki jej pracy jesteśmy widoczni w internecie :) dzięki usłudze pozycjonowania od wielu lat nasza firma zajmuje najwyższe lub wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych. Polecam rzetelność, solidność a przede wszystkim rezultaty pracy firmy Online-Group !!

Krzysztof Zając

Pozycjonowanie i reklama w internecie na najwyższym poziomie. Dzięki działaniom firmy Online Group, mamy kilka zapytań ofertowych tygodniowo więcej.

Maciej Cekiera

Agencja Reklamowa Online Group wypozycjonowała stronę mojej firmy bardzo wysoko. Współpraca z nimi zawsze odbywa się w przyjaznej atmosferze, a czas realizacji zadań jest ekspresowy. Serdecznie polecam!

Sylwia Mostowy

Firma Online Group Janusz Wala jest naszym partnerem w usługach marketingowych w zakresie tworzenia kreacji Uczelni w Internecie. Z pełnym zaufaniem rekomendujemy ta firmę, jako fachową i zaangażowaną w swoich działaniach.

Kanclerz Barbara Piwowarska

To prawdziwi profesjonaliści w swojej branży. Od kilku lat powierzamy im nasz wizerunek w Internecie, gdyż spośród wielu firm funkcjonujących na rynku wyróżniają się fachowym doradztwem, szybkością reakcji na nasze potrzeby oraz dużą elastycznością współpracy

Ahmed Mafid

Z pełnym zaufaniem powierzylismy dbałość o nasz wizerunek internetowy firmie OnlineGroup i nigdy się nie zawiedliśmy, dlatego też chętnie rekomendujemy ich innym zainteresowanym.

Ewa Lutomska

Polecam współpracę z Online Group wszystkim, którym zależy na osiągnięciu ponadprzeciętnych wyników w rozsądnej cenie i krótkim czasie

Zbigniew Galon

Z Panem Januszem Walą współpracujemy od Stycznia 2012 r w zakresie reklamy internetowej czyli prowadzenia kampanii linków sponsorowanych, obsługi google maps oraz remarketingu i doradztwa w zakresie reklamy internetowej. Pan Janusz jest osobą otwartą na sugestie, zawsze można liczyć również na fachowe doradztwo dotyczące strategii reklamowej.

Leszek Latawiec

Wizerunek w Internecie jest dla nas bardzo istotny, dlatego cieszymy się, że jego kreowanie spoczywa w rękach fachowców. Na każdym etapie współpracy możemy liczyć na fachowe porady oraz profesjonalne podejście do naszych celów marketingowych. Doceniamy także dobry kontakt z pracownikami firmy oraz ich zawsze szybka reakcję na proponowane zmiany.

Maciej Ornatowski